Oferta

 

Rolety materiałowe stanowią rozwiązanie, które doskonale nadaje się zarówno do okien standardowych, jak i o nietypowych kształtach. Jako producent rolet zewnętrznych i wewnętrznych, oferujemy przesłony wolnowiszące, w kasecie z prowadnicami, dachowe, a także rolety dzień noc.

 

Kojarzące się ze stylem lat 80. i 90. żaluzje są wciąż chętnie wykorzystywane do aranżacji domów, mieszkań i biur. Jako producent żaluzji, oferujemy bogaty wybór produktów na każde okno i drzwi. Nasz asortyment obejmuje żaluzje plisowane, poziome, pionowe, a także zasłony panelowe.

 

W naszych kolekcjach, poza roletami i żaluzjami, znajdą Państwo solidnie wykonane moskitiery, stanowiące niezawodny sposób na niechciane owady i insekty. Jako producent moskitier, proponujemy rozwiązania na okna i drzwi, które są dostępne w wersji rolowanej oraz z praktycznym kołnierzem.

 

Rolety, moskitiery i markizy to nie jedyna nasza specjalność. W asortymencie posiadamy również wysokiej klasy plisy, które są dostępne w kilkunastu wariantach kształtów. Jako producent plis, naszym klientom proponujemy przesłony będące w stanie estetycznie zasłonić prawie każdy typ ramy okiennej.

 

Markizy to nie tylko wyjątkowe wsparcie walorów estetycznych tarasu czy balkonu, lecz w równej mierze także bardzo praktyczne rozwiązanie zabezpieczające przed warunkami atmosferycznymi. Posiada w stałej ekspozycji markizy tarasowe i balkonowe, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

 

Solidnie wykonane rolety zewnętrzne zapewniają pełne zaciemnienie, gwarantując przy tym maksymalną ochronę przed nagrzewaniem. Jako producent rolet oferujemy bogaty wybór przesłon o konstrukcjach odpornych na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych, takich jak wiatr, deszcz, słońce i mróz.Masz pytania?
skontaktuj się z Nami


501 777 453


biuro@rodmar.pl